Skip to main content

Ścianki działowe – Kraków

Ścianki działowe stałe i przesuwne mają zastosowanie w biurach, bankach, urzędach do wydzielenia osobnej powierzchni w większych pomieszczeniach. System profili jednokomorowych, przeznaczony jest do produkcji estetycznych i funkcjonalnych konstrukcji wewnętrznych, zapewniający wysoką izolacyjność akustyczną. Ścianki działkowe umożliwiają również wykonanie żaluzji międzyszybowych, co doskonale sprawdza się w biurach. Oferujemy także ścianki działowe w systemach całoszklanych.

Przeszklone ścianki działowe – Kraków i nie tylko

Na indywidualne zamówienia Klientów przygotowujemy różne ścianki działowe, w tym konstrukcje przezroczyste lub matowe. Stanowią one znakomitą alternatywę tradycyjnych rozwiązań, które w razie potrzeby trudniej zdemontować. Przeszklone warianty sprawiają, że wnętrza prezentują się przestronnie oraz nowocześnie. Dzięki nim dowolnie zagospodarujesz przestrzeń, zapewniając pracownikom komfortowe warunki do realizowania obowiązków zawodowych.

Chcesz złożyć zamówienie? Masz pytania dotyczące proponowanych ścianek działowych? Służymy fachowym doradztwem! Do kontaktu zapraszamy Klientów z Krakowa, jak również innych miejscowości w woj. małopolskim oraz śląskim.

Nasze realizacje

MOBILNE PRZEGRODY PRZECIWBAKTERYJNE / ANTYWIRUSOWE DO BIUR I INSTYTUCJI DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU.

Oferujemy przenośne przeźroczyste przegrody antywirusowe do samodzielnego montażu oraz stałe ścianki działowe do banków, biur, instytucji publicznych i różnych firm.

Skorzystaj z darmowej wyceny

    DODATKOWE ZAŁĄCZNIKI

    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r