Skip to main content

Ścianki działowe

Ścianki działowe stałe i przesuwne mają zastosowanie w biurach, bankach, urzędach do wydzielenia osobnej powierzchni w większych pomieszczeniach. System profili jednokomorowych, przeznaczony jest do produkcji estetycznych i funkcjonalnych konstrukcji wewnętrznych, zapewniający wysoką izolacyjność akustyczną. Ścianki działkowe umożliwiają również wykonanie żaluzji międzyszybowych, co doskonale sprawdza się w biurach. Oferujemy także ścianki działowe w systemach całoszklanych.

Nasze realizacje

MOBILNE PRZEGRODY PRZECIWBAKTERYJNE / ANTYWIRUSOWE DO BIUR I INSTYTUCJI DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU.

Oferujemy przenośne przeźroczyste przegrody antywirusowe do samodzielnego montażu oraz stałe ścianki działowe do banków, biur, instytucji publicznych i różnych firm.

Skorzystaj z darmowej wyceny

    DODATKOWE ZAŁĄCZNIKI

    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r