Skip to main content

Drzwi aluminiowe zewnętrzne – Kraków

Oferujemy Państwu DRZWI ALUMINIOWE, WITRYNY SKLEPOWE, WIATROŁAPY wykonane z profili systemu ALUPROF, YAWAL, ALURON

Systemy aluminiowe okienno-drzwiowe, umożliwiają budowę różnego rodzaju drzwi aluminiowych oraz innych konstrukcji w zależności od wymagań, zakresu zastosowania, funkcjonalności i estetyki.

Drzwi aluminiowe wewnętrzne przeszklone

Jakie zastosowanie mają drzwi aluminiowe wewnętrzne przeszklone? To doskonałe rozwiązanie na przykład do biur, urzędów, szkół, przychodni czy budynków mieszkalnych wielorodzinnych, gdzie oddzielają poszczególne strefy wspólne. Pozwalają odgrodzić części budynku w celu izolacji akustycznej, ale jednocześnie nie ograniczają widoczności. Wytrzymałe systemy zostały stworzone z myślą o wielokrotnym otwieraniu i zamykaniu każdego dnia, aby drzwi przez wiele lat pełniły swoją funkcję. Istnieje możliwość wbudowania wkładki pozwalającej zamykać drzwi na klucz, ale też możemy zrealizować model bez wkładki dla miejsc, gdzie nie jest to potrzebne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do kontaktu w celu uzyskania wyceny aluminiowych, przeszklonych drzwi wewnętrznych.

Nasze realizacje

Dzięki odpowiedniej konstrukcji i starannie dobranym komponentom, system charakteryzuje się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. W kształtownikach drzwi aluminiowych zastosowano specjalne rowki wrębowe pozwalające na montaż różnego rodzaju okuć bez konieczności obróbki kształtowników. Profile okienne wyposażone w uniwersalne rowki zgodne ze standardem EURO, które umożliwiają zastosowanie i montaż okuć obwiedniowych. Konstrukcja profili daje możliwość gięcia ich z dużą dokładnością, co umożliwia wykonanie różnego rodzaju konstrukcji łukowych.

Systemy aluminiowe okienno-drzwiowe, umożliwiają budowę różnego rodzaju drzwi oraz innych konstrukcji w zależności od wymagań, zakresu zastosowania, funkcjonalności i estetyki.

Powierzchnie profili poddawane są obróbce wykańczającej polegające na pokryciu ich powłokami anodowymi, proszkowymi (lakierowanie proszkowe według palety RAL), lub specjalnymi pokryciami dekoracyjnymi (lakier drewnopodobny, lub okleina drewnopodobna).

Wypełnienia stosowane do drzwi aluminiowych i okien są tak dobierane, aby spełniały oczekiwania i wymagania w zakresie ochrony akustycznej pomieszczeń i bezpieczeństwa użytkownika.

DYSPONUJEMY SZEROKIM WACHLARZEM WYPEŁNIEŃ:

 • Szyby zespolone
 • Szyby zespolone dwukomorowe
 • Szyby pojedyncze
 • Poliwęglan
 • Blachy
 • Panele z płyty PCV spienionego o wysokiej termoizolacyjności.

System profili jednokomorowych, przeznaczony jest do produkcji aluminiowych konstrukcji wewnętrznych, zapewniający wysoką izolacyjność akustyczną oraz cechuje się wysoką estetyką rozwiązań. System ten umożliwia również wykonanie dymoszczelnych przegród wewnętrznych stałych oraz wyposażonych w drzwi jedno i dwuskrzydłowe.

 

 

System profili trzykomorowych (z przekładką termiczną), przeznaczony jest do produkcji aluminiowych konstrukcji zewnętrznych, zapewniający wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną.

Bazując na powyższych systemach, możemy wykonać:

 • Okna stałe,
 • Okna rozwierno-uchylne,
 • Drzwi otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz.
 • Drzwi wahadłowe,
 • Drzwi przesuwne, sterowane automatycznie lub ręcznie.

Skorzystaj z darmowej wyceny

  DODATKOWE ZAŁĄCZNIKI

  Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r