Skip to main content

Okna aluminiowe — Kraków

Jako firma specjalizująca się w realizacji rozmaitych projektów z wykorzystaniem stolarki aluminiowej nie mogliśmy pominąć w naszej ofercie wysokiej jakości okien. Cechują się one lekkością, znakomitą odpornością na warunki atmosferyczne, łatwą konserwacją, a także szerokimi możliwościami prefabrykacji. Dzięki temu okna aluminiowe cieszą się niesłabnącą popularnością, a ich odpowiednie dobranie i zamontowanie przez fachowców z naszej firmy w pobliżu Krakowa pozwoli cieszyć się wszystkimi ich zaletami przez długie lata. Korzystamy głównie z systemów aluminiowych renomowanej marki Aluron, co gwarantuje jakość na najwyższym poziomie.

Stolarka aluminiowa wysokiej jakości od ALUMARK

W ofercie firmy ALUMARK koło Krakowa można znaleźć okna aluminiowe przeznaczone do systemów wewnętrznych (nieizolowane termicznie) ACS 50 oraz zewnętrznych (izolowane) — AS 52 i AS 75. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom Klientów, realizując ich pomysły lub przygotowując indywidualny projekt na zamówienie. Obsługujemy budownictwo mieszkaniowe, obiekty biurowe, handlowo-usługowe, a także instytucje publiczne, natomiast same oferowane okna aluminiowe są dostępne w 4 wariantach konstrukcji, z licznymi możliwościami dostosowania do potrzeb, w tym:

  • kompatybilnością z budynkami inteligentnymi,
  • integracją z innymi systemami Aluron,
  • niskim progiem balkonowym.

Solidne i praktyczne okna przesuwne — Kraków oraz okolice

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego wśród naszych propozycji znaleźć można choćby nowoczesne okna przesuwne HS (AS 178HS) do systemów zewnętrznych, a także solidne parapety Soft Line i Classic. Te ostatnie dysponują dodatkowo kompletnym asortymentem uzupełniającym: zakończeniami, uszczelkami, systemowymi wkrętami ze stali nierdzewnej, dopasowanymi do nich klipsami, okapnikami i zaślepkami. Ponadto parapety dostępne są w wersji anodowanej lub lakierowanej. Interesują Cię okna przesuwne HS? A może wolisz postawić na bardziej tradycyjną stolarkę aluminiową? Skontaktuj się z nami!